KALİTE POLİTİKASI

SHT geçmişten gelen bilgi birikimi ve sektörel deneyimi ile oluşturduğu kalite politikasını, ekip çalışması ruhu, ilişkilerde samimi, görevinde ciddi yaklaşımı ile uygulamaktadır. Hizmet anlayışımızın ana ilkesi hedeflere ulaşmak ve üst düzeyde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

SHT Genel Paraşüt Sistemleri, Ağır Atma Sistemleri, Havacılık, Savunma Sanayi alanında ana sistem tedariki, yedek parçası üretimi ve satışı ile sektöründe ulusal ve uluslararası bazda etkin olmak müşteri memnuniyetini arttırmak, müşteri devamlılığını sağlamak için iyi ve hatasız hizmet üretmektir.

MİSYON

Yüksek teknoloji kaliteli ürünleri ve teknik personel ile kusursuz hizmeti birleştiren firmamız, müşteri beklentilerini doğru algılayarak, analitik çözüm sunmayı, iletişim ve teknoloji bileşenlerini, müşterilerimiz için bir araya getirmeyi, müşterilerimizin beklentilerine en hızlı şekilde ve istediği kalitede cevap vermeyi, müşterinin algıladığı hizmetin değeri ile fiyatı arasında ekonomik ilişki kurarak müşterinin firmamız için değerini büyütmeyi hedefler.

 

VİZYON

Müşteri odaklılık, güvenilirlik, tarafsızlık, sorumluluk, ulaşılabilirlik ve özveri prensipleri ile yola çıkan firmamız, tüm müşterilerimize ileri ve yeni nesil teknolojileri sunarak proje, imalat, test ve eğitim hizmetleri vermeyi, bireysel ve kurumsal gelişimi desteklemeyi ve sektöründe aranan bir isim olmayı kendine ilke edinmiştir.